Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
2 dec 19:30 SDC '12 35+5 RSC 35+2
2 dec 19:45 RSC 35+1 SDC '12 35+2
2 dec 20:00 RSC 35+2 SDC '12 35+4
2 dec 20:30 KOSC 35+2 RSC 35+2
2 dec 20:45 Quick '20 35+2 RSC 35+1
2 dec 21:00 RSC 35+2 UD W. 35+1
2 dec 21:15 RSC 35+1 SDC '12 35+1
2 dec 21:45 KOSC 35+1 RSC 35+1
3 dec 8:30 Quick '20 JO10-4JM RSC JO10-1JM
3 dec 8:30 Quick '20 JO9-4 RSC JO9-1JM
3 dec 9:30 RSC JO8-1JM Zenderen Vooruit JO8-1JM
3 dec 9:45 De Esch JO17-2 RSC JO17-1JM
3 dec 10:30 DSVD JO11-1 RSC JO11-1
3 dec 11:00 RSC JO13-1JM ATC '65 JO13-3
3 dec 12:30 RSC JO19-1 Almelo JO19-1
3 dec 12:30 RSC JO15-1 DTC '07 JO15-1
3 dec 13:30 De Esch JO15-3 RSC JO15-2
4 dec 9:00 RSC 8 (zon) Quick '20 3 (zon)
4 dec 9:30 S.V. Vasse 4 (zon) RSC 5 (zon)
4 dec 10:45 RSC VR1 (zon) Reutum VR1 (zon)
4 dec 11:00 Langeveen 4 (zon) RSC 7 (zon)
4 dec 12:30 RSC 6 (zon) Vogido 5 (zon)
4 dec 14:00 Barbaros 1 (zon) RSC 1 (zon)
5 dec 21:00 RSC 1 (zaal) Homenetmen Almelo 1 (zaal)
10 dec 8:30 De Esch JO15-2 RSC JO15-1
10 dec 8:30 De Esch JO8-1 RSC JO8-1JM
10 dec 8:45 RSC JO9-1JM FC Berghuizen JO9-1JM
10 dec 10:00 RSC JO10-1JM SDC '12 JO10-3JM
10 dec 11:00 Sportclub Overdinkel JO13-1JM RSC JO13-1JM
10 dec 11:00 RSC JO11-1 BWO JO11-2
10 dec 12:30 RSC JO15-2 SDC '12 JO15-4
10 dec 13:30 avc Heracles JO19-1 RSC JO19-1
10 dec 14:30 RSC JO17-1JM Fleringen JO17-1
11 dec 9:00 Rood Zwart 7 (zon) RSC 8 (zon)
11 dec 9:30 RSC 45+1 (zon) Hengelo 45+1 (zon)
11 dec 10:45 RSC 5 (zon) Vogido 6 (zon)
11 dec 10:45 SDC '12 7 (zon) RSC 6 (zon)
11 dec 10:45 RSC 7 (zon) Saasveldia 6 (zon)
11 dec 11:15 UD W. 2 (zon) RSC 2 (zon)
11 dec 12:00 Vosta 2 (zon) RSC 3 (zon)
11 dec 14:00 RSC 1 (zon) DSVD 1 (zon)
16 dec 19:30 Juventa '12 1 (zaal) RSC 1 (zaal)
17 dec 12:00 De Tukkers JO19-1 RSC JO19-1
17 dec 12:30 RSC JO15-2 FC Berghuizen JO15-2
17 dec 14:30 RSC JO17-1JM De Esch JO17-2
18 dec 9:00 RSC 8 (zon) DTC '07 5 (zon)
18 dec 10:45 RSC 3 (zon) Sp. Neede 2 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!