Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
27 nov 8:45 RSC JO10-1JM SDC '12 JO10-2
27 nov 8:45 RSC JO9-1JM Losser JO9-5
27 nov 8:45 RSC JO8-1JM LSV JO8-1
27 nov 9:45 Losser JO11-2JM RSC JO11-1
27 nov 12:00 FC Suryoye-Mediterraneo JO19-1 RSC JO19-1
27 nov 12:30 RSC JO15-2 Rigtersbleek JO15-4
27 nov 13:00 Rigtersbleek JO15-2 RSC JO15-1
27 nov 13:00 Borne JO13-1 RSC JO13-1JM
27 nov 14:30 Rigtersbleek JO19-2 RSC JO19-2
27 nov 14:30 RSC JO17-1JM SV De Lutte JO17-2
28 nov 9:00 RSC 8 (zon) DSVD 4 (zon)
28 nov 9:15 RSC 45+1 (zon) Almelo 45+1 (zon)
28 nov 9:30 AJC '96 45+1 (zon) RSC 45+2 (zon)
28 nov 9:30 ATC '65 2 (zon) RSC 3 (zon)
28 nov 9:30 DTC '07 4 (zon) RSC 6 (zon)
28 nov 10:00 EMOS 3 (zon) RSC 4 (zon)
28 nov 11:00 RSC 2 (zon) UD W. 2 (zon)
28 nov 11:00 RSC 7 (zon) Reutum 4 (zon)
28 nov 11:00 TVC '28 VR1 (zon) RSC VR1 (zon)
28 nov 14:00 DSVD 1 (zon) RSC 1 (zon)
29 nov 18:30 RSC JO11-1 SV De Lutte JO11-1
1 dec 18:30 RSC JO10-1JM De Esch JO10-1JM
3 dec 19:30 RSC 35+1 Losser 35+1
3 dec 20:00 SDC '12 35+5 RSC 35+1
3 dec 20:30 RSC 35+1 Quick '20 35+5
4 dec 8:30 Vogido JO9-3 RSC JO9-1JM
4 dec 8:30 BWO JO8-3 RSC JO8-1JM
4 dec 8:45 RSC JO10-1JM SV De Lutte JO10-1
4 dec 10:00 De Tukkers JO11-1 RSC JO11-1
4 dec 10:30 RSC JO13-1JM Quick '20 JO13-6
4 dec 11:00 RSC JO15-1 Wilhelminaschool JO15-2
4 dec 11:00 Tubantia JO15-3JM RSC JO15-2
4 dec 12:30 RSC JO19-2 Sparta E. JO19-4
4 dec 13:20 Achilles '12 JO17-2 RSC JO17-1JM
4 dec 14:30 RSC JO19-1 Saasveldia JO19-1
5 dec 9:00 RSC 4 (zon) TVV 2 (zon)
5 dec 9:00 TVC '28 11 (zon) RSC 7 (zon)
5 dec 9:30 DTC '07 45+1 (zon) RSC 45+1 (zon)
5 dec 10:00 Avanti W. 3 (zon) RSC 2 (zon)
5 dec 10:00 UD W. 6 (zon) RSC 8 (zon)
5 dec 10:45 RSC 3 (zon) MVV '29 4 (zon)
5 dec 11:00 RSC 6 (zon) DSVD 5 (zon)
5 dec 11:15 Reutum 3 (zon) RSC 5 (zon)
5 dec 13:00 RSC VR1 (zon) De Tukkers VR3 (zon)
5 dec 14:00 RSC 1 (zon) TVO 1 (zon)
6 dec 20:00 KOSC 2 (zaal) RSC 3 (zaal)
8 dec 20:45 DSVD 1 (zaal) RSC 1 (zaal)
11 dec 8:30 Quick '20 JO10-5 RSC JO10-1JM
11 dec 8:45 RSC JO9-1JM FC Berghuizen MO9-3
11 dec 8:45 RSC JO8-1JM SV De Lutte JO8-1
11 dec 9:40 Wilhelminaschool JO13-3 RSC JO13-1JM
11 dec 9:45 RSC JO11-1 Quick '20 JO11-5
11 dec 12:30 RSC JO15-2 Vogido JO15-5
11 dec 13:45 EMOS JO15-2JM RSC JO15-1
11 dec 14:30 UD W. JO19-1 RSC JO19-1
11 dec 14:30 RSC JO17-1JM De Esch JO17-2
11 dec 14:45 Quick '20 JO19-4 RSC JO19-2
12 dec 9:00 UD W. 4 (zon) RSC 4 (zon)
12 dec 9:00 RSC 8 (zon) Stevo 7 (zon)
12 dec 9:30 RSC 45+1 (zon) Juventa '12 45+2 (zon)
12 dec 9:30 SDC '12 45+1 (zon) RSC 45+2 (zon)
12 dec 10:45 RSC 5 (zon) TVC '28 10 (zon)
12 dec 11:00 RSC 2 (zon) SDC '12 3 (zon)
12 dec 11:00 DTC '07 2 (zon) RSC 3 (zon)
12 dec 11:00 UD W. VR1 (zon) RSC VR1 (zon)
12 dec 12:45 RSC 7 (zon) Luctor Et Emergo 3 (zon)
12 dec 14:00 Luctor Et Emergo 1 (zon) RSC 1 (zon)
13 dec 21:00 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 6 (zaal) RSC 3 (zaal)
18 dec 8:45 RSC JO8-1JM LSV JO8-2
18 dec 10:30 De Esch JO11-1 RSC JO11-1
18 dec 11:00 RSC JO15-1 BSC Unisson JO15-2
18 dec 11:00 RSC JO13-1JM SDC '12 JO13-3
18 dec 12:30 RSC JO19-2 Avanti W. JO19-2
18 dec 12:30 RSC JO15-2 Bon Boys JO15-4
18 dec 14:30 RSC JO19-1 LSV JO19-1
18 dec 14:30 RSC JO17-1JM Losser JO17-3
19 dec 10:00 RSC 6 (zon) KOSC 6 (zon)
19 dec 10:00 Enter 7 (zon) RSC 8 (zon)
19 dec 10:45 RSC 7 (zon) TVC '28 9 (zon)
19 dec 11:00 TVC '28 VR2 (zon) RSC VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!