3e klasse B

3e klasse B

Datum Thuis Uit Uitslag
05-12-2021 Reutum 2 (zon) Vogido 2 (zon) 1 - 0
28-11-2021 Rood Zwart 2 (zon) EMOS 2 (zon) 0 - 1
28-11-2021 RSC 2 (zon) UD W. 2 (zon) 2 - 1
28-11-2021 KOSC 3 (zon) Victoria '28 2 (zon) 2 - 3
28-11-2021 FC Suryoye-Mediterraneo 2 (zon) SDC '12 3 (zon) 3 - 4
28-11-2021 Losser 2 (zon) Avanti W. 3 (zon) 2 - 1
21-11-2021 UD W. 2 (zon) Reutum 2 (zon) 0 - 2
21-11-2021 Victoria '28 2 (zon) RSC 2 (zon) 1 - 4
21-11-2021 SDC '12 3 (zon) Rood Zwart 2 (zon) 1 - 1
21-11-2021 Vogido 2 (zon) Losser 2 (zon) 2 - 0
21-11-2021 EMOS 2 (zon) FC Suryoye-Mediterraneo 2 (zon) 1 - 1
21-11-2021 Avanti W. 3 (zon) KOSC 3 (zon) 4 - 1
14-11-2021 Reutum 2 (zon) Victoria '28 2 (zon) 3 - 3
11-11-2021 Losser 2 (zon) SDC '12 3 (zon) 4 - 2
10-11-2021 KOSC 3 (zon) FC Suryoye-Mediterraneo 2 (zon) 2 - 2
07-11-2021 UD W. 2 (zon) EMOS 2 (zon) 4 - 1
07-11-2021 RSC 2 (zon) Rood Zwart 2 (zon) 1 - 0
07-11-2021 Avanti W. 3 (zon) Vogido 2 (zon) 1 - 2
03-11-2021 KOSC 3 (zon) Losser 2 (zon) 6 - 2
31-10-2021 Rood Zwart 2 (zon) KOSC 3 (zon) 0 - 3
31-10-2021 Victoria '28 2 (zon) Avanti W. 3 (zon) 1 - 5
31-10-2021 SDC '12 3 (zon) Reutum 2 (zon) 3 - 1
31-10-2021 Vogido 2 (zon) UD W. 2 (zon) 5 - 3
31-10-2021 EMOS 2 (zon) RSC 2 (zon) 0 - 0
24-10-2021 UD W. 2 (zon) KOSC 3 (zon) 5 - 4
24-10-2021 Losser 2 (zon) RSC 2 (zon) 4 - 2
24-10-2021 Vogido 2 (zon) Victoria '28 2 (zon) 2 - 2
24-10-2021 EMOS 2 (zon) SDC '12 3 (zon) 1 - 3
24-10-2021 Avanti W. 3 (zon) FC Suryoye-Mediterraneo 2 (zon) 3 - 3
24-10-2021 Reutum 2 (zon) Rood Zwart 2 (zon) 4 - 0
10-10-2021 Rood Zwart 2 (zon) Vogido 2 (zon) 3 - 1
10-10-2021 RSC 2 (zon) Reutum 2 (zon) 0 - 1
10-10-2021 KOSC 3 (zon) Losser 2 (zon) 0 - 0
10-10-2021 Victoria '28 2 (zon) EMOS 2 (zon) 6 - 3
10-10-2021 FC Suryoye-Mediterraneo 2 (zon) UD W. 2 (zon) 2 - 5
10-10-2021 SDC '12 3 (zon) Avanti W. 3 (zon) 4 - 3
03-10-2021 UD W. 2 (zon) SDC '12 3 (zon) 1 - 3
03-10-2021 RSC 2 (zon) FC Suryoye-Mediterraneo 2 (zon) 5 - 0
03-10-2021 Losser 2 (zon) Victoria '28 2 (zon) 3 - 2
03-10-2021 Vogido 2 (zon) EMOS 2 (zon) 5 - 1
03-10-2021 Avanti W. 3 (zon) Rood Zwart 2 (zon) 1 - 2
03-10-2021 Reutum 2 (zon) KOSC 3 (zon) 5 - 2
26-09-2021 Rood Zwart 2 (zon) Losser 2 (zon) 0 - 1
26-09-2021 KOSC 3 (zon) RSC 2 (zon) 3 - 2
26-09-2021 Victoria '28 2 (zon) UD W. 2 (zon) 2 - 4
26-09-2021 FC Suryoye-Mediterraneo 2 (zon) Reutum 2 (zon) 1 - 0
26-09-2021 SDC '12 3 (zon) Vogido 2 (zon) 2 - 0
26-09-2021 EMOS 2 (zon) Avanti W. 3 (zon) 2 - 1
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!